Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Marlena Szydłowska

Nauczyciel

Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem pracy. Posiadam zarówno doświadczenie, kwalifikacje, odpowiednią wiedzę jak i umiejętności do stwarzania warunków umożliwiających wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci, z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji oraz możliwości. Ukończyłam studia wyższe na kierunku Pedagogika Ogólna oraz studia podyplomowe specjalność Zintegrowana edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Posiadam również licencjat z Pedagogiki Specjalnej. W mojej pracy staram się być nauczycielem cierpliwym, ciepłym i miłym dla dzieci. Nauczanie jest moja pasją i w której, każdego dnia wykorzystuję w swej pracy różnorodne metody aktywizujące a przede wszystkim śpiew i taniec. Prywatnie każda wolna chwile wykorzystuje na podróże i poznawanie bliższych i dalszych zakątków świata.

Zamknij

Jolanta Błochowiak

Dyrektor

Karolina Kokosza

Nauczyciel

Ukończyłam Uniwersytet Opolski, z zawodu jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Praca z dziećmi to dla mnie czysta przyjemność. Swoją drogę zawodową wybrałam już w przedszkolu. Charakteryzuje mnie spokój, cierpliwość i miłe usposobienie. W dzieciach fascynuje mnie ich chłonny umysł, optymizm i pogoda ducha. Rozbudzanie w dzieciach indywidualnych zainteresowań i umiejętności traktuję jako priorytet.

Zamknij

Iga Czajkowska – Logopeda

Pracownik przedszkola

 

tel. 533 335 463

Dyżury: wtorek, środa, 8:30 – 14:00
Konsultacje z rodzicami umawiane są indywidualnie

Zamknij

Marta Stafij

Nauczyciel

Ukończyłam studia wyższe na kierunkach: pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia, edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna oraz arteterapia. Wykorzystuje w pracy swoje talenty, umiejętności plastyczne, muzyczne, poczucie estetyki, metody z różnych dziedzin sztuki. Mam do zaoferowania mnóstwo pomysłów, jestem osobą kreatywną potrafiącą zorganizować tak czas, aby był wartościowy i ciekawy, spędzony na nauce i zabawie. Wspieram wszechstronny rozwój dzieci odpowiednio je motywując i dostarczając im wsparcia, bazując na ich wewnętrznej ekspresji, potrzebie poznania i ciekawości. Pracuje nad doskonaleniem własnych umiejętności, uczestnicząc warsztatach, kursach naukowych, artystycznych. Pielęgnuje pasje, które czynią ze mnie atrakcyjnego nauczyciela dla swoich podopiecznych.

Zamknij

Joanna Dziadosz

Nauczyciel

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” na kierunku Pedagogika przedszkolna
i wczesnoszkolna, aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, co sprawia, że każdy dzień spędzony w przedszkolu jest przyjemny i ciekawy. Pracując z dziećmi dbam o ich wszechstronny rozwój oraz rozwijam ich kreatywność i twórczość.

Zamknij

Agnieszka Mackiewicz

Nauczyciel

Ukończyłam wyższe studia o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie duża radość, a każdy dzień spędzony razem z nimi jest niezwykłą przygodą. Opiekę nad moimi podopiecznymi staram się sprawować najlepiej jak potrafię, indywidualnie podchodzić do każdego dziecka. Sukcesy przedszkolaka są dla mnie motywacją do dalszego działania. Praca ta daje mi dużo pozytywnej energii i satysfakcji.

Zamknij

Adrianna Stankiewicz Psycholog

Pracownik przedszkola
Ukończyłam studia na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną
oraz podyplomowe studia z socjoterapii. W tracie studiów zdecydowałam
się na pracę z dziećmi, ponieważ pozwala mi ona łączyć moje pasje z wykształceniem. Praktykuje indywidualne podejście do każdego dziecka pełne zrozumienia i szacunku, wspierając jego wewnętrzny potencjał. W swojej pracy staram się być otwarta na nowe doświadczenia i pomoc drugiemu człowiekowi.
W wolnych chwilach śpiewam w zespołach i chórach oraz zajmuje się
fotografią.
tel.512 031 675
Dyżury: poniedziałek, środa i piątek co dwa tygodnie 9:00 – 15:00
Konsultacje z rodzicami umawiane są indywidualnie.
Zamknij

Małgorzata Komorowska

Nauczyciel

Z wykształcenia mgr Wychowania Fizycznego o specjalizacji Fitness, instruktor aerobiku, instruktor tańca. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Edukacja wczesnoczkolna i wychowanie przedszkolne. Prywatnie mama, aktywnie spędzająca czas wolny. Uwielbia pracę z dziećmi, dlatego uczestniczy w wielu kursach doszkalających. Dodatkowo prowadząca dodatkowe zajęcia z HipHopu organizowane przez Edukacje Dla Przyszłości w naszej placówce.

Zamknij

Paulina Kozłowska

Nauczyciel

Z wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam kursy z zakresu Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz, Metody Ruchu Rozwijającego V. Sherborne, animacji czasu wolnego oraz zabaw dla dzieci, a także odbyłam liczne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dorosłym i dzieciom. W swojej pracy kieruje się dobrem, potrzebami i bezpieczeństwem dzieci, a także staram się stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające ich rozwojowi. Wolne chwile poświęcam swoim pasjom – gotowaniu i długim wycieczkom rowerowym.

Zamknij

Anna Mikolajczak

Nauczyciel

Z wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Prywatnie mama rezolutnego przedszkolaka. W mojej pracy staram się być nauczycielem cierpliwym oraz empatycznym. Interesuję się pedagogiką Marii Montessori. Priorytetem w mojej pracy jest pomoc dziecku w osiągnięciu przez nie pełnego potencjału we wszystkich sferach życia. Zależy mi, aby dziecko z radością i pasją doświadczało procesu nabywania wiedzy. Wolny czas wykorzystuję na rodzinne wycieczki, podróże.

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Jolanta Błochowiak

Dyrektor

Marlena Szydłowska

Nauczyciel

Karolina Kokosza

Nauczyciel

Marta Stafij

Nauczyciel

Joanna Dziadosz

Nauczyciel

Agnieszka Mackiewicz

Nauczyciel

Małgorzata Komorowska

Nauczyciel

Paulina Kozłowska

Nauczyciel

Anna Mikolajczak

Nauczyciel

Iga Czajkowska – Logopeda

Pracownik przedszkola

Adrianna Stankiewicz Psycholog

Pracownik przedszkola